Juhul, kui elu on Sind meeldivalt üllatanud selliste müsteeriumitega nagu Kapusta JA? või ?Kvartett (koos Tommyboy-ga), siis võib juhtuda, et see kirgastav kogemus saab momentaanselt omale positiivse järje. Nimelt härra WizOne ja isand p2ts tegutsevad taas. Lisaks eelnevalt mainitutele, on vahepeal osaletud veel nii koos kui eraldi mitmetes huvitavates projektides, reliisitud kogumikplaate ning tehtud koostööd Eesti kroonitud paremikuga. Kuid uute maade avastamiseks ning teistsuguste kõrguste vallutamiseks transformeeriti end vastavalt Dragan Volta-ks ning Ki En Ra-ks. Samas, on kahe kapsanaudi üdi oma alternatiivses priimuses säilinud. Nimetatud muutuse põhjuseks on veel lisaks eelnevale mõlema indiviidi lihtne soov muusikaliselt uusi ruume kombata, avastada ja kogeda - areneda.

onesense esitleb

Ki En Ra "City of Moment"

See on isand p2tsi soolo-rännaku algus - kaheksast astmest koosnev retk ühte momenti. Kuigi Ki En Ra läbib suurema osa sellest muusikalisest teest üksinda, toetavad mõnes vahepeatuses teda isikliku mõttepuru ning häälega Selfsays ning ka Tableek grupist Maspyke. Lisaks 8-rajalisele EP-le, kannab CD-versioon endas toorest miksi Ki En Ra erinevatest mahlakatest biitidest. Kokku mahutab väljaanne endas ligi tunni jagu materjali Ki En Ra umbes kaheaastasest reisist praegusesse. The future is now!

Dragan Volta "Opia Bits"

See nimi võrdub 13 instrumentaalpalaga, mille uued tuuled on läbi Dragani maailma plaadile kleepind. Nagu ka sõnum plaadikaanel - esindab „Opia Bits” suunda, mille Dragan on endale praeguses kontekstis võtnud ning sellega seonduvalt ka üleskutset koostööle kõigi nendega, kelle ilmavaated „Opia Bits-i” peal oleva materjaliga ühtivad.

Telli

 
 
 
Tartu ja Tallinna inimesed saavad vinüülplaate ka otse poest osta! Tallinnas - "Reede" nimelisest rula- ja riidepoest (Tartu mnt 28; avatud E-R 11-19, L 11-17, P 11-15) ning muusikapoest "Vinüül" (Süda tänav 2; avatud E-R 14-19). Tartus - "Da Joint" hiphop lounge'st, millel aadressiks Tiigi 14 (avatud E-N 11-23, R-L 11-01). Inimestele kellele meeldib mõlemas mainitud linnas asju vanakooli moodi ajada (või on näiteks huvitatud suurematest kogustest) - mailige (shop@onesensemusic.com) või helistage 52 251 22 ja korraldame ära!